Konsultacje

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta trwa zwykle około 60-90 minut i polega na zebraniu wszystkich informacji, niezbędnych do stworzenia indywidualnego planu, a także wzajemnym poznaniu i ocenie, czy zaproponowane rozwiązania Ci odpowiadają.

Zapoznaję się z Twoim stanem zdrowia i stylem życia oraz analizuję dotychczasowy sposób żywienia i poznaję preferencje żywieniowe.

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 miesięcy wykonywałeś/wykonywałaś badania medyczne (np. badania biocehmiczne krwi), to proszę, weź ze sobą ich wyniki. Ich interpretacja pozwoli na dostosowanie zaleceń żywieniowych do stanu Twojego zdrowia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomogę wskazać Ci badania, które warto wykonać.

Zapytam Cię również o przyjmowane leki i suplementy diety. Jeśli nie pamiętasz ich nazw, to zrób, proszę, taką listę przed wizytą dietetyczną.

Na wizycie wykonuję pomiary antropometryczne (wzrost, masa ciała, obwody talii i bioder, które pozwolą ocenić stan odżywienia.

Jeśli chcesz, możemy również wykonać i omówić analizę składu ciała (przy braku przeciwwskazań medycznych). Wskazówki, jak przygotować się do analizy składu ciała, znajdziesz w zakładce "oferta/analiza składu ciała".

Wspólnie ustalamy cele i dalsze kroki naszej współpracy.

Dostaniesz też pierwsze, ogólne wskazówki żywieniowe.

Jak wyglądają kolejne wizyty?

Wizyty kontrolne trwają około 30-45 minut i są ważnym elementem procesu zmiany nawyków żywieniowych.

Przebieg spotkania jest dostosowany indywidualnie - do planu dietoterapii, ustalonych celów, ale przede wszystkim - do Twoich aktualnych potrzeb.

Na wizycie jest też możliwość kontroli parametrów antropometrycznych (masy ciała, obwodów talii i bioder, wskaźników odżywienia) i wykonania analizy składu ciała (w cenie wizyty).

Z uwagi na to, że przebieg konsultacji kontrolnych będzie zależał od wielu czynników, więcej na temat wizyt kontrolnych dowiesz się podczas wizyty wstępnej.

obserwuj mnie:

skontaktuj się ze mną: